Hoi ik ben Koen en ik werk bij Onwise als SEA specialist. Tijdens mijn studie Commerciële Economie op Saxion Deventer heb ik de knepen en grepen van de online marketingwereld geleerd. Bij mijn stagebedrijf Drukwerkdeal wist ik zeker dat ik mezelf verder wilde ontwikkelen in de online marketingwereld. Vooral het online adverteren sprak me erg aan. Ik besloot om me hierin verder te specialiseren bij een ander online marketingbureau. Na een aantal jaar hier te hebben gewerkt, kwam Onwise op mijn pad, een bedrijf dat goed past bij mijn persoonlijke groeiambities.
Wat ik vooral leuk vind aan online adverteren is het meedenken met strategieën van klanten en hierop vervolgens te analyseren en optimaliseren in de campagnevoering. Hiermee kunnen we samen onze groeiambities waarmaken.
Zodra mijn werkdag erop zit, kun je me regelmatig terugvinden op- en rondom de voetbalvelden. Zo voetbal ik 3 keer in de week bij een plaatselijke voetbalvereniging. Daarnaast ben ik een gepassioneerde supporter van Go Ahead Eagles, waardoor ik om de week in de Adelaarshorst te vinden ben.
Ook vind ik het leuk om met mijn Labradoodle hondje Semmy op pad te gaan. De Veluwse bossen en ‘t Leesten zijn hierin een ideale plekken om mooie stukken te wandelen.